Tričká

Tričká od športovej značky UNDER ARMOUR určené pre dámy, na každodenné nosenie alebo aj do gymu a na iné športy ako beh, tenis, futbal, ... Trička sú moderného dizajnu. Tak isto sa značka Under Armour píši svojími dlhoročnými skúsenosťami na trhu športového oblečenia. Do svojích produktov používajú svoje vlastné technológie. Tričká na leto majú použitú prevažne technológiu HEATGEAR. Táto technológia dokonale pohlcuje a odvádza pot z pokožky a udržuje Vás príjemne v suchu. Zase naopak tričká na zimu a jeseň, majú prevažne použitú technológiu COLDGEAR, ktorá využíva teplo organizmu a udržuje Vás príjemne v teple. Všetky tričká sú vyrobené z kvalitných materiálov, pre zachovanie si dlhej životnosti počas používania. Všetky produkty Under Armour máme skladom.

Nájdených 3 produktov.

Zobrazené 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre

UA - Tech Crew- Graphic Twist

27,99 €

Dámske tričko s veľkým logom Under Armour na hrudi. Tričko určené na bežné nosenie alebo na cvičenie. Strih - voľnýTechnológia - HEATGEAR.

UA - Tech Crew- Graphic Twist

27,99 €

Dámske tričko s veľkým logom Under Armour na hrudi. Tričko určené na bežné nosenie alebo na cvičenie. Strih - voľnýTechnológia - HEATGEAR.

UA - Tech SSV Graphic Twist

27,99 €

Dámske športové tričko s V-výstrihom a veľkým logom na hrudi. Určené na bežné nosenie alebo na cvičenie. Strih - voľnýTechnológia - HEATGEAR.