Bandáže a sťahovačky

Bandáže sú určené na použitie pri dvíhaní ťažkých váh, ako prevencia pred zranením alebo aj po operáciách. Pomocou bandáží dokonale stiahnete kolená, lakte alebo zápästia. Po stiahnutí kĺbov pri cvičení bolesť ustupuje. Pokiaľ chcete bandáže používať ako prevenciu pred zranením, taktiež sú nato vhodné bandáže MAD MAX. Pri stiahnutí väzív v kĺboch bandážami, sa zmierňuje riziko ich potrhania a predchádza sa tak zraneniu. Bandáže tiež dokonale napomáhajú k prehriatiu kĺbov a šliach počas cvičenia. Vyrobené sú z elastických a kvalitných materiálov, takže ich nosenie počas tréningov (nie len v posilňovni) je veľmi pohodlné. Bandáže taktiež napomáhajú k zvýšeniu výkonu počas cvičenia. Použitie sťahovačiek a bandáží sa neodporúča na miesta, na ktorých je aplikovaná hrejivá alebo chladivá masť.

Nájdených 5 produktov.

Zobrazené 1-5 z 5 položiek

Aktívne filtre

Bandáže kolien čierno - zelené

30,99 €

Bandáže kolien bez očka na navliekanie a bez suchého zipsu. Vhodné na použitie pri ťažkých tréningoch alebo aj iných aktivitách kde potrebujete spevniť kolená. 

Bandáže kolien

23,99 €

Bandáže kolien sa používajú na fixovanie kolien pri ťažkých a náročných cvikoch. Bandáže od MAD MAX sa vyznačujú kvalitným spracovaním a vysokou elasticitou a pevnosťou. Na suchý zips. 

Univerzálna sťahovačka zápästia

9,99 €

Univerzálna sťahovačka zápästia slúži na fixáciu zápästia počas cvičenia. Napomáha ako prevencia pri tréningu alebo po zranení. V balení sa nachádza 1 kus univerzálny pre mužov aj ženy. Je možné ju použiť na obe ruky. Sťahovačka má hrejivý efekt. Je vyrobená z 80 % neoprenu a 20 % polyesteru. Má anatomické tvarovanie a otvor na palec.

Sťahovačka kolena

15,50 €

Sťahovačka kolena od MAD MAX slúži na spevnenie kolien počas tréningu. Je vyrobená z 80 % neoprenu a 20 % nylonu. Vyznačuje sa pružnosťou a hrejivým efektom. Sťahovačka kolena pomáha pri cvikoch držať koleno zafixované a slúži ako opora počas cviku

Bandáž zápästia 18"

14,99 €

Bandáže zápästia od MAD MAX sa vyznačujú vysokou kvalitou a elasticitou, ktorá zabezpečí 100 % spevnenie zápästia aj počas tých najnáročnejších tréningov. Stanú sa vašou podporou počas každého cvičenia. V balení sú 2 kusy.