Kovové háky a trhačky

Kovové háky a trhačky slúžia na zlepšenie úchopu pri ťažkých váhach a náročných cvikoch ako mŕtvy ťah, príťahy v predklone, hrazda a pod. Sú vyrobené na zápästí z mäkkých materiálov, vďaka čomu netlačia na zápästie a nederú kožu ani pri extrémne veľkých váhach. Ich najvhodnejšie použitie je, keď jediné čo Vás brzdí pri dvíhaní veľkých váh, je sila úchopu. Pokiaľ sa neviete rozhodnúť, či si zvoliť trhačky alebo kovové háky, neváhajte nás kontaktovať a spolu vyberiem to pravé pre Vás. 

Nájdených 3 produktov.

Zobrazené 1-3 z 3 položiek

Aktívne filtre

Trhačky s neoprénom

7,50 €

Trhačky s neoprénom sú určené pre cvičencov na zosilnenie úchopu pri ťažkých ťahových a príťahových cvikov a pri precvičovaní brušných svalov vo vise na hrazde, ale aj pri iných náročných cvikoch.

Trhačky s valčekom

9,99 €

Trhačky s valčekom sú určené pre zosilnenie úchopu pri ťažkých ťahových a príťahových cvikoch. Sú vyrobené z maximálne pevnej a nekĺzavej tkaniny, ktorá sa prostredníctvom suchého zipsu pripevní k zápästiu. Veľkosť - univerzálna. 

Kovové háky

25,99 €

Kovové háky Dangerous Game od MAD MAX sú určené na náročné tréningy pri silových cvikoch. Pomáhajú úchopu zvládnuť extrémne váhy najmä pri príťahových cvikoch ako je mŕtvy ťah, veslovanie, príťahy v predklone, ale aj pri posilnovaní brušných svalov vo vise na hrazde.