Šejkre a športové fľaše

Šejkre sú neodmysliteľnou pomôckou v oblasti fitness. Športovci ich používajú prevažne na miešanie práškových doplnkov výživy, či už je to protein, gainer, bcaa alebo iné. Sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu. Obsahujú buď, špeciálne tvarovanú kovovú guľu alebo sitko, ktoré pri miešaní nápojov dokonale rozbíja hrudky a tak si môžete svoj nápoj vychutnať dokonale jemný, bez nepríjemných hrudiek. Zatváranie šejkra je na s uzáverom so závitom alebo zatláčací uzáver. Vďaka shakeru si svoj nápoj pripravíte kdekoľvek čerstvý. Vďaka športovým fľašiam máte vodu vždy po ruke, či idete na túru alebo na nákup prípadne do fitka. Fľaše nie sú veľkých rozmerov takže ich kľudne môžete nosiť kdekoľvek so sebou. 

Nájdených 4 produktov.

Zobrazené 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre

Športová fľaša NUTREND - čierna

3,20 €

Športová fľaša od spoločnosti Nutrend s objemom 0,75 l. Je vyrobená zo zdravotne nezávadného materiálu. Vďaka tejto fľaši budete mať vždy a všade svoj obľúbený nápoj so sebou. 

Šejker zelený | 600ml

3,49 €

Plastový šejker NUTREND zelený s objemom 600ml je vhodný pre rôzne športové účely. Využitie nájde u každého návštevníka fitness. Vhodný aj do kuchyne športovca na prípravu nápojov alebo iných pokrmov. Má moderný dizajn, ktorý je vhodný pre ženy aj mužov. 

Šejker fialový | 600ml

3,49 €

Plastový šejker NUTREND fialový s objemom 600ml je vhodný pre rôzne športové účely. Využitie nájde u každého návštevníka fitness. Vhodný aj do kuchyne športovca na prípravu nápojov alebo iných pokrmov. 

Šejker biely | 600ml

3,49 €

Plastový šejker NUTREND biely s objemom 600ml je vhodný pre rôzne športové účely. Využitie nájde u každého návštevníka fitness. Vhodný aj do kuchyne športovca na prípravu nápojov alebo iných pokrmov. Má moderný dizajn, ktorý je vhodný pre ženy aj mužov.