Opasky

Opasky na cvičenie sú určené pre tých najtvrdších cvičencov, ktorí vyžadujú ochranu a spevnenie trupu počas ťažkých cvikov. Pri bežnom cvičení opasok nie je potrebný, ale pri ťažkých mŕtvych ťahoch, drepoch, alebo ako pomôcka na uchytenie prídavnej záťaže pri cvikoch na bradlách alebo hrazde sú potrebné a nenahraditeľné. Niektorí profesionálny kulturisti používajú opasok dokonca aj pri bench-press cviku. Pri použití opasku pri cvičení dochádza k spevneniu brušnej dutiny, trupu a celej oblasti stredu tela, pričom práve pri týchto cvikoch dochádza k zaťaženiu stredu tela. Opasky zabraňujú nežiadúcim zraneniam. Sú ergonomicky prispôsobené krížovej oblasti chrbta tak, aby nebránili v pohybe. Väčšina nylonových opaskov je vybavená upínaním na suchý zips, ktorá uľahčuje manipuláciu. Prevažne všetky kožené opasky sú vybavené zapínaním na pracku a skoro všetky sú vybavené kovovým okom v tvare písmena D. Pre prídavné závažie pri určitých cvikoch ako hrazda, kliky na bradlách a pod. Opasky MAD MAX sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, pre dlhú životnosť a spĺňajú požiadavky aj pre tých najnáročnejších športovcov. 

Nájdených 9 produktov.

Zobrazené 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre

Celokožený opasok - Full leather

28,99 €

Celokožený opasok od známej firmy MAD MAX. Opasok je určený aby chránil naše vnútorné orgány pri ťahaní, alebo tlačení ťažkých váh, pri rôznych cvikoch. Je vhodný od mierne pokročilých, až po profesionálov. 

Dámsky fitness opasok WMN SWAROVSKI

31,50 €

Dámsky fitness opasok od firmy MAD MAX vyniká svojou precíznou spracovanosťou a pekným tvarovaním. Ešte krajší dizajn opasku dotvárajú swarovski kamienky. Vďaka svojmu pohodliu počas nosenia si ho zamiluje každá žena. 

  • Výpredaj!

Celokožený opasok - Brown

23,99 € 27,99 €

Opasok celokožený hnedý má hornú vrstvu vyrobenú z veľmi kvalitnej kože hrúbky 5 mm. Vnútorná strana opasku je vyrobená z jemnej kože. Opasok je vybavený komfortným vypoltrovaním, ktoré zabezpečuje veľmi príjemné cvičenie s týmto opaskom. 

Nylónový opasok - Extreme

20,99 €

Opasok EXTREME je vyrobený z kvalitného pevného nylonového pásu. Jadro opasku je z vonkajšej strany prekryté kvalitnou čiernou lycrou a sieťovinou, dodávajúcej opasku exluzívny vzhľad. Obšitý nestrapkajúcou sa tkaninou.

Nylónový opasok - Simply the Best

16,99 €

Opasok Simply the Best modrý určeny pre stredne pokročilýchprofesionálnych cvičencov, ktorí hľadajú opasok s maximálnou oporou v spodnej časti chrbta. Opasok je špeciálne vhodný pre silové športy, kde sa používajú vysoké váhy. 

Nylónový opasok - Simply the Best

16,99 €

Opasok Simply the Best červený určeny pre stredne pokročilých až profesionálnych cvičencov, ktorí hľadajú opasok s maximálnou oporou v spodnej časti chrbta. Opasok je špeciálne vhodný pre silové športy, kde sa používajú vysoké váhy.

Nylónový opasok - Body Conform

15,99 €

Opasok Body conform je vyrobený z kvalitného ľahkého a pevného nylonového pásu. Jadro opasku je z vonkajšej strany prekryté kvalitnou čiernou lycrou a na vnútornej strane je použitý jemný materiál zabezpečujúci veľmi príjemné nosenie.

Kožený opasok - Sandwich

16,99 €

Kožený opasok Sandwich má hornú vrstvu vyrobenú z plnohodnotnej kože. Jadro opasku je vyrobené z lisovaného drveného odpadu kože, vnútorná strana opasku je vyrobená z jemnej kože. Opasok je vybavený komfortným  polstrovaním, ktoré zabezpečuje veľmi príjemné cvičenie s týmto opaskom.

Celokožený opasok - Black

22,99 €

Opasok celokožený má hornú vrstvu vyrobenú z veľmi kvalitnej kože hrúbky 5 mm. Vnútorná strana opasku je vyrobená z jemnej kože. Opasok je vybavený komfortným vypoltrovaním, ktoré zabezpečuje veľmi príjemné cvičenie s týmto opaskom.